سه شنبه , ۱ خرداد ۱۳۹۷
خانه / اخبار / رییس شورای اسلامی شیراز: تامین امنیت، اصلی مهم در رونق اقتصادی است

رییس شورای اسلامی شیراز: تامین امنیت، اصلی مهم در رونق اقتصادی است

احمدرضا دستغیب در دیدار با فرمانده انتظامی فارس تاکید کرد که امنیت ضروری‌ترین زیرساخت رونق اقتصادی در ابعاد مختلف نظیر گردشگری است.

امنیت ضروری ترین زیرساخت رونق اقتصادی است

سید احمدرضا دستغیب در دیدار اعضای شورای اسلامی شهر شیراز با فرمانده و معاونین انتظامی فارس بر ضرورت تامین امنیت گردشگران تاکید کرد و گفت: تامین امنیت برای گردشگران داخلی و خارجی در درجه اول اهمیت قرار دارد. تامین امنیت برای گردشگران ضرورت مهمی برای جذب سرمایه گذار در این بخش است.

دستغیب حفظ بافت تاریخی و فرهنگی را از ضرورت‌های مهم توسعه گردشگری برشمرد و گفت: برای جذب سرمایه گذار نیازمند تامین امنیت در بافت تاریخی و فرهنگی است.

رییس شورای اسلامی شیراز خواستار ارتقا فرهنگ عمومی در حوزه ترافیک شد و گفت: در بحث آموزش و فرهنگ سازی باید کار مشترکی بین شهرداری و نیروی انتظامی و دستگاههای فرهنگی به ویژه در بحث حمل و نقل ترافیک و رانندگی صحیح آغاز شود .

وی با انتقاد از پارک خودرو در پیاده‌روهای شهر شیراز، گفت:‌ بی توجهی رانندگان به قوانین رانندگی و پارک در حاشیه‌های خیابان‌ها و پارک دوبل به بی نظمی ترافیکی در شیراز دامن زده و پلیس باید قاطعانه برخورد کند.

دستغیب از حضور پلیس در اماکن عمومی و پیاده‌روهای سلامت قدردانی کرد و خواستار کاهش استفاده از موتورسیکلت توسط ماموران پلیس شد و گفت: نگاه به اتباع بیگانه مجاز و غیرمجاز باید مبتنی بر اخلاق اسلامی و قانون اساسی باشد اما اجازه ندهیم آسیب‌های اجتماعی جامعه را تهدید کند. (پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز)

شورای شیراز

(شهرداری۳۳ – اخبار شیراز و شهرداری)

دفتر ماده 33 خدمات شهرداری شیراز
کانال تلگرام دفاتر ماده 33
صفحه اینستاگرام دفاتر ماده 33
آدرس دفتر: بلوار قدوسی شرقی، حدفاصل بلوار زرهی و کوچه 1 قدوسی، جنب آموزشگاه کنکور برترآدرس دفاتر پیشخوان شهرداری

موارد جالب

برج سازی روی گسل تهران

ساختمان سازی بایستی به مهندسین واجد صلاحیت سپرده شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *