سه شنبه , ۱ خرداد ۱۳۹۷
خانه / اخبار / بودجه سال ۹۷ شهرداری شیراز تصویب شد

بودجه سال ۹۷ شهرداری شیراز تصویب شد

در صحن علنی شورای اسلامی شهر شیراز، بودجه سال ۹۷ شهرداری شیراز تصویب شد.

شهردار شیراز با بیان اینکه رویکرد شورا و شهرداری در ارائه بودجه توجه به پروژه های فرهنگی، اجتماعی، گردشگری است، گفت: محدودیت ها ما را به مسیری هدایت کرد که با رویکرد اتمام پروژه های نیمه تمام عمرانی بودجه را به سرانجام برسانیم.

مهندس اسکندرپور افزود: می توانستیم براساس شعارها و رویکردهای شورا و شهرداری بودجه را به صورت دیگری پیشنهاد دهیم، اما تعهد مجموعه مدیریت شهری حفظ اموال شهروندان و تکمیل پروژه های نیمه تمام شهر است.

وی با بیان اینکه کاهش بودجه شهرداری شیراز در سال ۹۷ به علت واقعی بودن مبلغ آن است گفت: به شورا قول داده ام با همکاری مجموعه شهرداری و ارائه طرح های درآمدزا، بودجه ای فراتر از بودجه مصوب را محقق کنم و رویکردهای شورا را در زمینه های اجتماعی، فرهنگی و گردشگری با اصلاحیه بودجه در سال آینده پی گیری کنیم.

میزان بودجه سال ۹۷ شهرداری شیراز

لازم به ذکر است که بودجه شهرداری شیراز در سال ۹۷ به مبلغ سه هزار و ۲۱۰ میلیارد تومان می باشد که پس از کسر مبلغ ۲۰۰ میلیارد تومان مربوط به فروش اوراق مشارکت از بودجه سال ۹۷ شهرداری شیراز، سه هزار و ۱۰ میلیارد تومان جهت تخصیص به هزینه های جاری و عمرانی شهرداری مصوب شده است.۲۶ درصد از بودجه یعنی ۷۸۵ میلیارد تومان سهمِ هزینه های جاری مجموعه شهرداری در سال ۹۷ است و ۷۴ درصد از بودجه به فعالیت های عمرانی شهر اختصاص یافته است که این رقم با در نظر گرفتن ۱۰۰ میلیارد تومان پرداختی به بستانکاران، دو هزار و ۲۲۵ میلیارد تومان می باشد. بودجه سال ۹۷ شهرداری شیراز نسبت به بودجه سال ۹۶ که مبلغ سه هزار و ۳۸۳  میلیارد تومان بود، ۴ درصد کاهش یافته است. (پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز)

مهندس اسکندرپور شهردار شیراز

( سایت شهرداری ۳۳ – اخبار شیراز و شهرداری )

دفتر ماده 33 خدمات شهرداری شیراز
کانال تلگرام دفاتر ماده 33
صفحه اینستاگرام دفاتر ماده 33
آدرس دفتر: بلوار قدوسی شرقی، حدفاصل بلوار زرهی و کوچه 1 قدوسی، جنب آموزشگاه کنکور برترآدرس دفاتر پیشخوان شهرداری

موارد جالب

برج سازی روی گسل تهران

ساختمان سازی بایستی به مهندسین واجد صلاحیت سپرده شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *