یکشنبه , ۵ فروردین ۱۳۹۷
خانه / اخبار / انتصاب سه مدیر جدید توسط شهردار شیراز

انتصاب سه مدیر جدید توسط شهردار شیراز

شهردار شیراز در احکامی جداگانه، شهردار منطقه ۳ شیراز ، معاون حمل و نقل و ترافیک و معاون و رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز را منصوب کرد.

سوابق شهردار منطقه ۳ شیراز

دکتر فرود بذرافشان طی حکمی از سوی شهردار شیراز ، به سمت مدیر منطقه سه منصوب شد.  نظارت بر انجام امور مربوط به خدمات شهری، ایجاد و نگهداری فضای سبز و پارک های منطقه، امور عمرانی، ترافیکی، فرهنگی و اجتماعی منطقه همچنین فرآیندهای صدور پروانه ساختمانی ، عملیات ساختمانی محدوده منطقه با رعایت مقررات شهرسازی و پایبندی به اصول معماری اسلامی – ایرانی و قانون نظام مهندسی، حفظ و نگهداری حریم منطقه و … را از مأموریت های این حوزه برشمرد. دکتر بذرافشان عضو هیات علمی دانشگاه آزاد واحد فیروزآباد است.

سوابق معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز

مهندس اسکندرپور دکتر مجتبی زوربخش را به سمت معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منصوب کرد. وی برنامه ریزی و نظارت بر ارائه خدمات مطلوب به شهروندان در راستای جابجایی ایمن، ارزان، مناسب و سریع، سازماندهی حوزه حمل و نقل، ساماندهی ترافیک و نظارت بر این حوزه، برنامه ریزی جهت ایجاد نظم ترافیکی مطلوب در شهر و کاهش اثرات منفی پدیده ترافیک، برنامه ریزی جهت ایجاد و توسعه شبکه معابر ساماندهی و بهبود وضعیت حمل و نقل بار درون شهری و مسافر، برنامه ریزی در راستای آموزش عمومی فرهنگ ترافیکی، فرهنگ شهرنشینی و استفاده بهینه از حمل و نقل عمومی و … را از مهم ترین مأموریت های این معاونت برشمرد.

دکتر زوربخش عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد استهبان و ‌نایب رئیس و عضو هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس بوده است.

سوابق معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی

شهردار شیراز دکتر ابراهیم گشتاسبی راد را نیز به سمت معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی منصوب کرد. مهندس اسکندرپور نظارت بر برنامه ریزی، سازماندهی و کنترل امور فرهنگی، اجتماعی و ورزشی در سطح شهر، نظارت بر تهیه و تدوین طرح های کوتاه مدت، میان مدت و بلندمدت در زمینه فرهنگی و …  را از جمله مأموریت های این حوزه دانسته است. دکتر گشتاسبی راد علاوه بر استادی دانشگاه شیراز، سرپرست دانشگاه و مدیر حوزه ریاست دانشگاه شیراز نیز بوده است. وی همچنین به مدت هشت سال به عنوان مدیر فرهنگی دانشگاه شیراز فعالیت داشته و بسیاری از کانون های فرهنگی هنری این دانشگاه از جمله کانون های فرهنگی قرآنی، فیلم، شعر، موسیقی و تئاتر را در این دانشگاه بنا نهاده است. دکتر گشتاسبی راد سابقه تحصیلات حوزوی نیز داشته و به علوم قرآنی مسلط است. (پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز)

مهندس اسکندرپور شهردار شیراز

( سایت شهرداری ۳۳ – اخبار شیراز و شهرداری )

دفتر ماده 33 خدمات شهرداری شیراز
کانال تلگرام شهرداری 33
صفحه اینستاگرام شهرداری 33
آدرس دفتر: ابتدای بلوار قدوسی شرقی از سمت زرهی، روبروی درب تیپ 37 زرهی، جنب آموزشگاه کنکور برترآدرس دفاتر ماده 33 شیراز

موارد جالب

هوشمندسازی ترافیک شیراز

شهردار شیراز از طرح هوشمندسازی ترافیک شیراز خبر داد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *