جمعه , ۳۱ فروردین ۱۳۹۷
خانه / اخبار / راه اندازی سامانه جامع اطلاعاتی سرمایه گذاری شیراز

راه اندازی سامانه جامع اطلاعاتی سرمایه گذاری شیراز

معاون مالی و اقتصادی شهرداری شیراز از راه اندازی سامانه جامع اطلاعاتی سرمایه گذاری شیراز خبر داد. (سامانه سرمایه گذاری شیراز)

ضرورت راه اندازی سامانه جامع اطلاعاتی سرمایه گذاری شیراز

دکتر اسدی با اشاره به اینکه ایجاد نقدینگی پایدار از محل سرمایه گذاری بخش خصوصی را یک نیاز جدی برای شهر شیراز گفت: این مساله ضرورتی که در مسیر تحقق خود نیازمند برخورداری از یک زنجیره ی جامع اطلاعاتی خواهد بود.

معاون مالی و اقتصادی شهرداری شیراز عنوان کرد: یکی از مهم ترین این مولفه ها، بهره مندی از یک سیستم یکپارچه و جامع اطلاعاتی تبلیغاتی جهت معرفی ظرفیت های سرمایه گذاری شهر شیراز به جامعه مخاطبین خود است. ضرورتی که نیازمند بازنگری و بازآفرینی است.

دکتر اسدی گفت سامانه جامع اطلاعاتی سرمایه گذاری شیراز علاوه بر معرفی چشم اندازها، اهداف و ظرفیت های سرمایه گذاری کلانشهر شیراز، امکان معرفی بسته های مختلف سرمایه گذاری، اطلاع از مراحل و روند اجرایی پروژه ها و طرح های عمرانی مبتنی سرمایه گذاری، درصد پیشرفت فیزیکی، موقعیت مکانی، نوع کاربری و ارزش کل پروژه را با قابلیت اجرا و عرضه درفضاهای مختلفی چون سیستم های تلفن همراه و محیط های تحت وب، به زبان های مختلف در اختیار سرمایه گذاران قرار خواهد داد.

هدف از راه اندازی سامانه سرمایه گذاری شیراز

وی افزود: هدف اولیه راه اندازی سامانه سرمایه گذاری شیراز ، جمع آوری اطلاعات و آمارمربوط به پروژه های سرمایه گذاری شهر شیراز به عنوان فرصتی بالقوه و همچنین برنامه ریزی مناسب در راستای تامین منابع مالی به صورت کلان از بازارهای مالی و سرمایه ای بود که بتواند با بهره مندی از ابزارهای جدید اطلاعات رسانی و تبلیغاتی،زمینه ی هدایت سرمایه  را از طریق ترغیب سرمایه گذاران، به بخش عمران و توسعه ی شهر فراهم ساخته و مدیریت شهری را در برخورداری از منابع پایدار مالی یاری نماید.

رییس هیات مدیره سازمان سرمایه گذاری شهرداری شیراز می افزاید: راه اندازی این سامانه با توجه به خلاء موجود در زمینه ابزارهای تبلیغاتی و آگاهی سازی در خصوص ظرفیت های سرمایه گذاری شهر شیراز و به منظور جذب سرمایه های بخش خصوصی در پروژه های توجیه پذیر اقتصادی با رویکرد بسترسازی مناسب برای حضور صاحبان سرمایه و توسعه شهری و با هدف ساده سازی و شفافیت در فرآیند تعامل و گفتگو میان سرمایه گذاران و مدیران شهری، مراحل اولیه خود را سپری می کند.

معاون مالی و اقتصادی شهرداری شیراز با بیان اینکه ورود سرمایه گذاران به پروژه های شهری، تضمین درآمد پایدار برای کلانشهرها را در پی خواهد داشت، اظهار کرد: هنر مدیریت شهری آن است که در هنگامه ای که رکود اقتصادی به کسر منابع درآمد های پایدار دامن میزند، بتواند راه های جدیدی برای برون رفت از شرایط نابسامان اقتصادی در پیش بگیرد.استفاده از ایده ها و سرمایه های بخش خصوصی، ضمن آنکه می تواند شیوه های تاریخ مصرف گذشته تامین مالی را کنار بگذارد، خواهد توانست مدیریت شهری را با سبک جدیدی از شیوه های جذب و افزایش درآمدهای پایدار آشنا سازد. (پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز)

دکتر محمدحسن اسدی

( سایت شهرداری ۳۳ – اخبار شیراز )

دفتر ماده 33 خدمات شهرداری شیراز
کانال تلگرام شهرداری 33
صفحه اینستاگرام شهرداری 33
آدرس دفتر: ابتدای بلوار قدوسی شرقی از سمت زرهی، روبروی درب تیپ 37 زرهی، جنب آموزشگاه کنکور برترآدرس دفاتر ماده 33 شیراز

موارد جالب

لیست و آدرس داروخانه های شیراز

لیست داروخانه‌های منطقه ۱ شهرداری شیراز

در این مطلب می توانید لیست داروخانه های شیراز در منطقه یک شهرداری را مشاهده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *