سه شنبه , ۱ خرداد ۱۳۹۷
خانه / اخبار / رونق گرفتن پارک ۵۰ هکتاری مادر شیراز تاثیر بسیاری در رفع مشکلات جنوب شهر خواهد داشت

رونق گرفتن پارک ۵۰ هکتاری مادر شیراز تاثیر بسیاری در رفع مشکلات جنوب شهر خواهد داشت

رییس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای شهر شیراز از اهمیت پارک مادر شیراز صحبت کرد.

رییس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای شهر شیراز گفت: از ابتدای شورای پنجم تاکنون بازدیدهای مستمری از پروژه های عمرانی مناطق مختلف شهرداری انجام دادیم و سعی کردیم تا اجرای پروژه های با بازدهی بیشتر را هرچه سریع تر به پایان برسانیم و پروژه های دارای نواقص خاص و جدی را متوقف کنیم .

اهمیت پارک مادر شیراز

قائدی با اشاره به نوع و میزان پیشرفت فیزیکی پروژه های افتتاح شده در منطقه پنج، یکی از پروژه های با اهمیت این منطقه را پروژه های مرتبط با بوستان مادر خواند و اظهار کرد: از جمله پروژه هایی که در این منطقه افتتاح شده اند می توان آمفی تئاتر روباز بوستان مادر به مساحت ۴ هزار مترمربع، جنگلکاری به مساحت ۵/۵ هکتار پوشش گیاهی و اجرای اکوپارک بوستان مادر در فضایی به وسعت ۱۵۰۰ مترمربع را نام برد.

 وی همچنین از پروژه افتتاح شده «مازگاردن» بعنوان بزرگترین پروژه مازگاردن در جنوب کشور نام برد و یادآور شد: این پروژه با هدف ایجاد شور و نشاط و بازی کودکان به مساحت ۳ هزار مترمربع و مبلغ ۳۰ میلیون تومان انجام شده است.

سرای محله کوشک میدان تا پایان سال افتتاح می شود

رییس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای شیراز همچنین از چندین پروژه دیگر در منطقه پنج که کار اجرای آن هنوز در حال انجام است خبر داد و افزود: از پروژه های در حال انجام می توان «سرای محله کوشک میدان» را نام برد که تا پایان امسال افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید. همچنین احداث زمین چمن مصنوعی بوستان هاشمی از دیگر پروژه های در حال اجراست که ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است، مجموعه ورزشی قائم به وسعت ۱۴۰۰ مترمربع، بهسازی پارک استعجاب به وسعت ۹  هزار مترمربع و اجرای طرح مهندسی بلوار گفتار عدل با پیشرفت فیزیکی ۱۰ درصد، پروژه های دیگری است که در این منطقه در حال انجام است.

وی عدم وجود یک مجتمع رفاهی با امکانات مناسب در پارک ۵۰ هکتاری را از کمبودها برشمرد و در این باره اظهار کرد: با توجه به گذر کمربندی، احداث رستورانی به مساحت ۳۰۰ متر مربع در مقایسه با پارکی به وسعت ۵۰ هکتار مناسب نمی باشد و به نظر می آید پیش بینی لازم صورت نگرفته و مناسب تر این بود که برای این منطقه مجموعه خدمات رفاهی از طریق جذب سرمایه گذار احداث می شد. (پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز)

پارک شیراز

(سایت شهرداری۳۳ – اخبار صنعت ساختمان و مسکن)

دفتر ماده 33 خدمات شهرداری شیراز
کانال تلگرام دفاتر ماده 33
صفحه اینستاگرام دفاتر ماده 33
آدرس دفتر: بلوار قدوسی شرقی، حدفاصل بلوار زرهی و کوچه 1 قدوسی، جنب آموزشگاه کنکور برترآدرس دفاتر پیشخوان شهرداری

موارد جالب

دکتر محمدحسن اسدی

راه اندازی سامانه جامع اطلاعاتی سرمایه گذاری شیراز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *