یکشنبه , ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷
خانه / اخبار / مراسم معارفه مدیر شهرداری منطقه ۴ شیراز

مراسم معارفه مدیر شهرداری منطقه ۴ شیراز

شهردار شیراز در معارفه شهردار منطقه ۴ شیراز گفت پیمانکار و کارمندی که سیستم را دچار مشکل می کند جایی در مجموعه شهرداری نخواهد داشت.

معارفه شهردار منطقه ۴ شیراز انجام شد

مهندس اسکندرپور در این مراسم با انتقاد از اجرای ضعیف پروژه های عمرانی در مناطق و محلات گفت: برخی پیمانکاران انتخاب شده برای اجرای پروژه ها در محلات ضعیف هستند. ضمن اینکه در اجرای پروژه های مناطق و محلات باید دقت لازم صورت بگیرد چون این پروژه ها با پول شهروندان ساخته می شوند و نباید بگذاریم حق مردم ضایع شود.

وی با بیان اینکه شهرداران با هرگونه تخلف برخورد جدی و قاطع کنند، اظهار کرد: پیمانکار و کارمندی که سیستم را معیوب می کند جایی در مجموعه شهرداری ندارد. برخورد جدی و قاطع جلوی تضییع حقوق شهر و شهروندان را می گیرد.

مهرجانیان شهردار منطقه 4 شیراز

سوابق مهندس مهرجانیان شهردار منطقه ۴

مهندس اسکندرپور درخصوص انتخاب شهردار منطقه چهار اظهار کرد: مهندس مهرجهانیان از نیروهای پاکدست، خوشنام و توانمند شاغل در مجموعه شهرداری است که به علت سالها حضور در سمت های مختلفی نظیر معاون و سرپرست منطقه به چکیده و آیین نامه مجسم شهرداری معروف می باشد. وی که پیشتر سرپرست شهرداری منطقه چهار بود، امروز با طی کردن مسیر ارتقای شغلی به عنوان مدیر منطقه انتخاب شده است.

شهردار شیراز افزود: با توجه به سوابق مهندس مهرجانیان انتظار من از ایشان رفع مشکلات منطقه چهار و به یادگار گذاشتن عملکرد خوب و خوشنامی در مجموعه شهرداری شیراز است.

وی از مهندس مهرجهانیان خواست تا با توجه جدی به بحث جانشین پروری زمینه حضور جوانان توانمند، مسلط بر قوانین، علاقه مند و با تعصب سازمانی را در سمت هایی مثل معاونت منطقه فراهم کند.

تعصب سازمانی چیست ؟

شهردار شیراز با بیان اینکه تعصب سازمانی به معنای وفاداری پرسنل نسبت به پیشرفت، تعالی و محبوبیت سازمان است، خاطرنشان کرد: تعصب سازمانی اگر به معنای وفاداری سازمانی باشد ارزشمند است و می تواند محرکی برای سازمان باشد.

وی شهرداری منطقه چهار را از جمله مناطق درآمدزا برای شیراز دانست و گفت: لازم است زمینه تقویت حضور سرمایه گذاران در این منطقه فراهم شود. در این راستا مدیر منطقه با دعوت از کسانی که در این محدوده ساخت و ساز بالای دو هزار متر دارند، با معیار قرار دادن قوانین زمینه تسهیل در انجام کارهایشان را فراهم کند. (پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز)

( شهرداری ۳۳ – اخبار شهرداری شیراز )

دفتر ماده 33 خدمات شهرداری شیراز
کانال تلگرام شهرداری 33
صفحه اینستاگرام شهرداری 33
آدرس دفتر: ابتدای بلوار قدوسی شرقی از سمت زرهی، روبروی درب تیپ 37 زرهی، جنب آموزشگاه کنکور برترآدرس دفاتر ماده 33 شیراز

موارد جالب

معاونت فنی شهرداری شیراز

کانال تلگرام شهرداری شیراز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *