چهارشنبه , ۲ خرداد ۱۳۹۷
خانه / استخدام / پنجمین آزمون فراگیر استخدام دستگاه های اجرایی کشور ۹۷

پنجمین آزمون فراگیر استخدام دستگاه های اجرایی کشور ۹۷

استخدام فراگیر ۹۷ – استخدام فراگیر پنجم – استخدام فراگیر دستگاه های اجرایی – استخدام اجرایی ۹۷ – استخدام فراگیر ۵ – ثبت نام استخدام دستگاه اجرایی ۹۷ – آزمون استخدام دستگاه های اجرایی کشور ۹۷ – استخدام دستگاه های اجرایی ۹۷ – استخدام دستگاه اجرایی ۹۷ – استخدام اجرایی کشور ۹۷ – استخدام اجرایی دولت ۹۷ – استخدام اجرایی سازمان سنجش ۹۷ – استخدام اجرایی سنجش ۹۷ – استخدام اجرایی کشوری ۹۷ – استخدام دستگاه اجرایی در سال ۹۷ – پنجمین آزمون فراگیر استخدام دستگاه های اجرایی کشور ۹۷ – استخدام دستگاه اجرایی سال ۹۷

خبر برگزاری پنجمین آزمون استخدام دستگاه های اجرایی ۹۷ در تیرماه ( استخدام فراگیر دستگاه های اجرایی ۹۷ )

رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: آگهی استخدام ۱۸ هزار نفر امروز در سایت سازمان سنجش اعلام می شود و از شنبه ثبت نام افراد متقاضی استخدام با شرایط ذکر شده در متن آگهی آغاز می گردد.

استخدام فراگیر پنجم

جمشید انصاری در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بردسکن اظهار کرد: بر اساس قوانین کشور به یک سوم نیروهای خروجی از دستگاه ها و قوای مختلف کشور توسط این سازمان مجوز به کارگیری نیروی جدید داده می‌شود.

وی تاکید کرد: دستگاه ها و قوای کشور نیروهای خروجی خود را به سازمان اعلام می کنند و سازمان هم براساس میزان خروجی آنان به یک سوم این خروجی مجوز به کارگیری نیروی جدید می دهد.

انصاری با اعلام اینکه سن مدیریت در کشور در حال حاضر متوسط ۴۷ سال می باشد، گفت: در نظر است تا پایان برنامه ششم متوسط سن مدیریت در کشور به ۴۰ سال برسد که استفاده از نیروهای جوان از سیاست های دولت است.

وی نیز به تسهیلات در نظر گرفته شده برای تصدی مدیریت جوان در کشور اشاره کرد و گفت: تسهیلاتی برای تصدی مدیریت از سوی نیروهای جوانتر در شورای عالی اداری تصویب شده که شرایط احراز سنوات تجربه مدیریت برای آنان تقلیل پیدا کرده است.

رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور سوابق مدارک دانشگاهی و پژوهشی برای نیروهای جوان را از جمله امتیازات سپردن مدیریت به آنان دانست.

( سایت شهرداری ۳۳ – استخدام فراگیر ۹۷ – استخدام دستگاه اجرایی ۹۷ – استخدام فراگیر سازمان سنجش ۹۷ )

دفتر ماده 33 خدمات شهرداری شیراز
کانال تلگرام دفاتر ماده 33
صفحه اینستاگرام دفاتر ماده 33
آدرس دفتر: بلوار قدوسی شرقی، حدفاصل بلوار زرهی و کوچه 1 قدوسی، جنب آموزشگاه کنکور برترآدرس دفاتر پیشخوان شهرداری
آزمون فراگیر دستگاه های اجرایی

موارد جالب

سوالات استخدامی شرکت نفت عمران

دانلود رایگان سوالات آزمون استخدامی شرکت نفت مهندسی عمران – بسته دوم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *