یکشنبه , ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷
خانه / اخبار / بهار شیراز در سال ۹۷ متفاوت تر از همیشه

بهار شیراز در سال ۹۷ متفاوت تر از همیشه

شهروندان و مسافران نوروزی بهار شیراز در سال ۹۷ را متفاوت تر از سال های گذشته خواهند دید.

معاون خدمات شهری شهرداری شیراز در جلسه آماده سازی و زیبا سازی شهر در ایام نوروز افزود: با توجه به اینکه پل های ساخته شده در سطح شهر چهره آن را بی روح و خشن کرده اند، باید در زیبا سازی منظر و فضای سبز اقدامات گسترده و چشمگیری انجام شود.

مهندس محمدحسن پور محوریت مدیریت شهری را زیبا سازی فضاهای شهری دانست و افزود: با توجه به محدود بدون زمان و نزدیک شدن به ایام نوروز باید در محورهای ورودی و خیابانهای اصلی اقدامات و فعالیت ها همراه با خلاقیت و نوآوری انجام شود.

بهار شیراز در سال ۹۷ بایستی متفاوت تر از گذشته باشد

مهندس محمدحسن پور تصریح کرد: باید ابداع و نوآوری و خلاقیت در فضاهای شهری به گونه ای باشد که بهار  شیراز در سال ۹۷ متفاوت تر از سالهای گذشته باشد. بهسازی و اصلاح و ارتقاء ورودی ها، میادین و خیابان های اصلی شهر باید با دقت بیشتر و در اولویت اول قرار گیرد.

معاون خدمات شهری شهرداری شیراز با اشاره به لزوم پاکسازی دیوار نویسی ها، نورپردازی، ساخت المان های مناسبتی و سازگار با محیط و شهر شیراز، گل کاری، رنگ آمیزی، ترمیم و اصلاح حفاری ها، شستشو و نظارفت شهری و مرمت و تعمیر مبلمان شهری از مواردی است تا قبل از فرا رسیدن ایام نوروز عنوان کرد: بنرها و تابلوهای غیر مجاز در سطح شهر باید جمع آوری و نسبت به ساماندهی تابلوهای تجاری اقدامات لازم انجام گیرد.

مهندس محمدحسن پور گفت: تمام موانع که باعث نازیبایی شهر شده است اعم از نیوجرسی ها و موانع سیمانی که جهت مسدود کردن خیابانها و مکانهای خاص از آن استفاده شده در حد امکان باید برداشته شود  و به جای آن از گلدان های گل استفاده کرد که علاوه بر زیبایی در سطح شهر باعث شادابی شهروندان نیز خواهد شد. ( پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز )

نمای ورودی شیراز

( شهرداری ۳۳ – اخبار شیراز )

دفتر ماده 33 خدمات شهرداری شیراز
کانال تلگرام شهرداری 33
صفحه اینستاگرام شهرداری 33
آدرس دفتر: ابتدای بلوار قدوسی شرقی از سمت زرهی، روبروی درب تیپ 37 زرهی، جنب آموزشگاه کنکور برترآدرس دفاتر ماده 33 شیراز

موارد جالب

معاونت فنی شهرداری شیراز

کانال تلگرام شهرداری شیراز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *